Rozliczenie miesiąca marzec oraz kwiecień w związku z pandemią

Drodzy rodzice!

Wobec wyjątkowej sytuacji związanej z pandemią i brakiem możliwości prowadzenia opieki nad dziećmi od dnia 12 marca 2020 zgodnie z Poleceniem nr 8/2020 Wojewody Śląskiego z dnia 11 marca 2020 do odwołania, pragniemy Państwu przedstawić sposób rozliczeń zawartych między nami umów.

Żłobek

Rozliczenie miesiąca MARZEC będzie wyglądało następująco:

  1. Rodzic otrzyma zwrot części opłaty za wyżywienie w kwocie 75,00 zł
  2. Rodzic otrzyma zwrot części opłaty za zajęcia dodatkowe w kwocie 50, 00zł

Kwota 125, 00zł pomniejszy rachunek za miesiąc kwiecień 2020r.

W piątek została podjęta decyzja o zamknięciu placówek na kolejne pierwsze dwa tygodnie kwietnia 2020r., co powoduje obniżenie Państwu dodatkowo rachunku za miesiąc kwiecień o kolejne 125,00 zł.

Podsumowując w okresie zamknięcia placówek obniżamy opłaty za żłobek do niezbędnego minimum, co oznacza że będziecie Państwo ponosić opłatę miesięczną w kwocie 650,00 zł.

Prosimy o zrozumienie sytuacji i zaakceptowanie powyższych warunków  bowiem od tego zależy funkcjonowanie placówki. W okresie kwarantanny nie zwalniamy pracowników, nie likwidujemy miejsca dziecka, nie zamykamy placówki na stałe. Pomimo jej tymczasowego zamknięcia, nadal ponosimy wszelkie koszta związane z utrzymaniem placówki. Wierzymy, że obecne problemy, są problemami czasowymi, a odgórnie podjęte decyzje decyzjami, do których musimy bezwzględnie się zastosować.

Jeżeli chcielibyście Państwo również uzyskać zaświadczenie o korzystaniu z usług żłobka / przedszkola, czasowym zamknięciu – prosimy o kontakt telefoniczny lub informację w aplikacji LiveKid. Zaświadczenie prześlemy drogą mailową.

Mamy nadzieję, że zaistniała sytuacja w najbliższych tygodniach ulegnie poprawie na lepsze.

Z poważaniem

Mariola Kocjan – dyrektor placówki Bajkowa i Tęczowa Kraina