Przerwa wakacyjna 19-31 lipca

Drodzy Rodzice! Zwykle Bajkowa i Tęczowa Kraina funkcjonuje cały rok. Od września do czerwca realizujemy podstawę programową zgodną z wytycznymi Ministerstwa, a w okresie wakacji wdrażamy program letni. Co więcej, zwykle w okresie wakacji jesteśmy też dostępni dla dzieci spoza naszych placówek, oferując opiekę nad nimi w lipcu i sierpniu. Ten rok jest jednak troszkę inny.

Lato 2021 w Bajkowej i Tęczowej Krainie to nadal opieka żłobkowa i przedszkolna dla wszystkich dzieci, w tym dzieci, których żłobki i przedszkola na okres wakacji zostały zamknięte. W tym roku jednak wdrażamy mały wyjątek – przerwę wakacyjną pod koniec lipca.

Przerwa wakacyjna dotyczy jednak tylko jednej naszej placówki: Językowo-sportowego przedszkola integracyjnego Bajkowa Kraina, na ulicy Paderewskiego 32 C w Katowicach. Ta placówka w terminie 19 – 31 lipca będzie nieczynna.

Mimo dwutygodniowej przerwy, zarówno do centrum Katowic, jak i do wszystkich naszych pozostałych placówek zapraszamy dzieci przez okres wakacji.

Oferta wakacyjna obejmuje opiekę nad dzieckiem spoza Bajkowej i Tęczowej Krainy w pełnym wymiarze godzinowym – zgodnie z naszym cennikiem – w miesiącach lipiec oraz sierpień.

Zapraszamy serdecznie!