Indywidualne konsultacje z położną w Tutti!

Drogie przyszłe i świeżo upieczone MAMY! Przypominamy, że w naszej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Tutti przygotowaliśmy dla Was coś ekstra! Od początku października dostępne są dla Was indywidualne konsultacje z naszą położną – mgr Aleksandrą Osolińską. Indywidualne konsultacje z położną, dostępne są w Tutti w każdy czwartek – tak, jak nasza autorska Szkoła Rodzenia. Komu szczególnie polecamy takie intymne spotkanie jeden na jeden?

Zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oferty dla naszych Mam, ponieważ wiemy, ile na co dzień spotykacie trudności, by wygospodarować czas w konkretnym momencie. Na przykład w momencie zorganizowanych zajęć naszej Szkoły Rodzenia. Zdajemy sobie sprawę, iż wiele z Was nadal pracuje w czasie ciąży, wiele może nie mieć siły na cykliczne, cotygodniowe spotkania o konkretnej porze, wiele z Was może po prostu nie chcieć uczestniczyć w zorganizowanej Szkole Rodzenia. Wiemy, że sytuacje są różne i nie każda z Was chce, może, ma ochotę dyskutować o swoich problemach, wątpliwościach na forum – w towarzystwie innych kobiet czy par.

Naszą ofertę dla Mam nazwaliśmy Czwartki dla Mam, ponieważ to w tym dniu w Tutti kumulują się wszystkie „mamowe” aktywności: o 17.00 rozpoczynają się zajęcia w ramach Szkoły Rodzenia, ale nasza położna dostępna jest dla Was przez cały dzień. Tak, byście mogły dogodnie dla siebie wybrać termin konsultacji indywidualnej. Co ważne, na takie konsultacje zapraszamy nie tylko kobiety będące w ciąży, ale także mamy, które przed chwilą urodziły dziecko i chcą porozmawiać, zasięgnąć konsultacji w ramach podstawowych zagadnień: laktacji, pielęgnacji, rozwoju maluszka w pierwszych miesiącach życia, rozszerzania diety. Zapraszamy również Panie, które chciałby się przygotować do ciąży: porozmawiać o diecie, aktywności fizycznej czy innych trapiących tematach.

W każdy czwartek sporo się w Tutti dzieje, dlatego warto do nas zajrzeć! Na koniec przypomnimy jeszcze o warsztatach z chustonoszenia – te również w czwartki, tylko w ramach spotkań jeden na jeden i tylko dla Mam, które już poród mają za sobą i cieszą się z każdego dnia ze swoim maleństwem. Jeśli jesteś jedną z nich i chcesz nosić maluszka w chuście, ale nie wiesz trochę, jak to zrobić – umów się do nas!

Zapisy:

biuro@poradniatutti.pl
+ 48 883 990 399

Ceny:

Szkoła Rodzenia Tutti / 18 spotkań – 900 zł
* 90 minut każde spotkanie

Indywidualne przygotowanie do porodu / konsultacja indywidualna 1:1 z położną – 150 zł
* 60 minut

Warsztat chustonoszenia 1:1 – cena za osobę / parę 200 zł
* 90 minut