Wakacje w Bajkowej Krainie – bezpłatna opieka

Lipiec i sierpień to wakacyjny czas, który w wielu placówkach żłobkowych oraz przedszkolnych jest czasem wakacyjnej przerwy. Mając na uwadze fakt, iż rodzicielski urlop roczny to tylko 26 dni, mamy dwie informacje. Po pierwsze Bajkowa Kraina jest czynna przez 12 miesięcy w roku, a w naszym żłobku nie ma wakacyjnej przerwy. Po drugie w okresie lipca i sierpnia chcemy Państwu zaproponować bezpłatną opiekę wakacyjną dla nowych, żłobkowych dzieci.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, wiedząc, iż często okres wakacyjny wiąże się z przerwami w wielu placówkach, Bajkowa Kraina przyjmuje pod swoje skrzydła maluchy przez 365 dni w roku. Z okazji tegorocznych wakacji przygotowaliśmy dla Was propozycję testowego, miesięcznego okresu w pełni bezpłatnej opieki dla Waszych pociech. Co się pod tym kryje?

Jeżeli nadal jesteście na etapie wyboru placówki, jeżeli nadal wahacie się czy to już właściwy czas na żłobek, czy dziecko sobie poradzi – możecie sprawdzić i pozbyć się swoich wątpliwości razem z nami.

W ramach akcji bezpłatna opieka wakacyjna proponujemy Wam pierwszy miesiąc (lipiec lub sierpień) opieki żłobkowej bezpłatnie. Co należy zrobić, by wziąć udział w akcji?

  1. Być mieszkańcem Chorzowa
  2. Zapisać dziecko do żłobka Bajkowa Kraina w ramach trwającego u nas unijnego projektu

    Przy zapisie dziecka w okresie wakacyjnym, możecie skorzystać z bezpłatnego, testowego miesiąca (lipiec lub sierpień) w naszym żłobku. Ilość miejsc jest ograniczona!

Dlaczego Bajkowa Kraina w Chorzowie?

Placówka w Chorzowie powstała niespełna rok temu i stała się wynikiem naszych dotychczasowych doświadczeń. Wcześniej uruchomiliśmy placówkę w Świętochłowicach, a jeszcze wcześniej w Katowicach. Nasze doświadczenie w opiece nad najmłodszymi oparte jest o wysokie standardy i lata praktycznej pracy z maluchami.

Zespół Bajkowej Krainy to wykwalifikowana kadra psychologów, psychoterapeutów, pedagogów specjalnych, logopedów, neurologopedów, fizjoterapeutów i dziecięcych opiekunów.

W naszych żłobkowych przestrzeniach nie brakuje kolorów, ciepła i radości dnia codziennego. Dysponujemy kilkoma salami, które w pełni dostosowane są do potrzeb maluchów. Zarówno swobodnej zabawy, wspólnych zajęć, jak i odpoczynku.

Zapraszamy serdecznie. Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu: +48 505 336 799