Trudne emocje naszych dzieci w czasie pandemii

Czasy nie są łatwe dla nikogo. Jednak o ile dorośli – mniej lub bardziej – są w stanie poradzić sobie ze swoimi emocjami, stanami lękowymi i ogólnym niezadowoleniem, o tyle dzieci mają dużo trudniej.

W dobie wciąż szalejącej i narastającej pandemii, ciągłego bombardowania tylko złymi informacjami, w których na pierwszym miejscu plasuje się choroba i śmierć, w czasach, kiedy ograniczone są – tak ważne dla dzieci – kontakty z rówieśnikami, trudno radzić sobie ze stresem, lękiem i emocjami. Zdalne nauczania, ciągłe zakazy, a do tego ciągłe obawy o swoje zdrowie skutecznie mieszają w psychice
i stanie zdrowia naszych dzieci. Wiele z Was trafia do Tutti, bo potrzebuje realnej pomocy – tu i teraz. Gwałtowne emocje, lęki, a nawet stany depresyjne nie powinny zostawać same sobie w nadziei, że miną. Bo nie miną, a mogą się nasilić. Dlatego w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Tutti przygotowaliśmy pakiety terapeutyczne TRUDNE EMOCJE NASZYCH DZIECI.

Wychodzimy do Państwa z propozycją terapeutycznych konsultacji z psychologiem, fizjoterapeutą
i terapeutą odruchów INPP, ponieważ wiemy, iż taka pomoc jest wręcz konieczna. Wielu z Was czuje się zagubionych, w natłoku swoich obowiązków nie jest w stanie samodzielnie pomóc dziecku. Często i dziecko nie jest w stanie powiedzieć, co mu dolega, poza tym, że coś go boli, coś mu się nie podoba, czegoś nie lubi. Nawet gdy pozornie wszystko w psychice naszych dzieci wygląda prawidłowo, warto rozmawiać. Warto się spotkać.

Na takie spotkania zapraszamy do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Tutti. W ramach pakietu przygotowaliśmy dla Państwa trzy spotkania konsultacyjne.

  1. Konsultacja psychologiczna – Jak radzić sobie z trudnymi emocjami
  2. Konsultacja fizjoterapeutyczna – Jak rozładować emocje, dbać o prawidłową postawę ciała i wspierać aktywność fizyczną u dzieci
  3. Konsultacja INPP – Ćwiczenia odruchowego programu szkolnego, mającego wpływ na koncentrację i skupienie uwagi

Po odbyciu trzech 45-minutowych spotkań, zespół naszych specjalistów opracuje opinię wraz z zaleceniami do samodzielnej, domowej pracy lub jeśli sytuacja będzie tego wymagała, zaproponuje terapię.

Zapraszamy do umawiania terminów pod numerem telefonu: + 48 883 990 399

Cena trzech konsultacji wraz z zaleceniami specjalistów: 290 zł