Spotkanie z Mikołajem!

Ho! Ho! Ho! Coroczne spotkanie z Mikołajem zbliża się wielkimi krokami. Co roku to moment mocno wyczekiwany przez wszystkie dzieci (i pewnie nie tylko dzieci!), więc i tym razem Święty Mikołaj sprosta zadaniu i pojawi się w naszych Bajkowych i Tęczowych progach w najbliższy piątek. Atrakcji z pewnością nie zabraknie – będą świąteczne tańce z elfami i pomocnikami Mikołaja, będą świąteczne zadania do wykonania, będą też świąteczne opowiastki i na pewno nie zabraknie prezentów!

Sprawimy, że nawet w tak trudnym roku, jak ten – wyczekiwany 6 grudnia będzie wspaniałym i niezapomnianym dniem, pełnym wrażeń.

W tym roku odwiedzi nas Baśniowy Teatr Iluzji z Krakowa i przeniesie naszych małych widzów w świat iluzji i baśni ze swoimi bohaterami: czarownikiem i Świętym Mikołajem. Zapowiada się u nas czas prawdziwej magii!

Ho! Ho! Ho! Powoli, powoli w naszych Bajkowych i Tęczowych Krainach czuć już magię grudnia, zimy i świąt. Ten najprzyjemniejszy okres w roku postaramy się spędzić tak, by móc go wspominać przez dłuższy czas. Myślimy też o Was i o Waszym czasie z bliskimi. Dlatego na zapraszamy Was na naszego Facebook’a gdzie znajdziecie grudniowe zadania do wykonania! Po to, by być razem i by razem poczuć magię Świąt!

Mikołajkowe spotkanie w Bajkowej i Tęczowej Krainie odbędzie się 9 i 10 grudnia!

Świętochłowice oraz Chorzów – 09 grudnia
Katowice centrum i Ochojec – 10 grudnia