Poradnia Tutti czynna od 08.00 do 18.00

Z cyklu nowości w Tutti – miło nam poinformować, iż nieustannie się rozwijamy – naszej kadry jest więcej, bo i pod naszą opieką jest coraz więcej maluchów w różnym wieku z różnymi problemami i zaburzeniami rozwojowymi! Dlatego od października wydłużyliśmy godziny pracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Tutti i teraz możecie się z nami umawiać każdego dnia (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8.00 do 18.00. Do Waszej dyspozycji mamy cały szereg terapeutów, którzy służą konsultacją i diagnozą dzieci i młodzieży. Na pokładzie Tutti znajdziecie logopedów i neurologopedów, fizjoterapeutów, terapeutę SI, terapeutę odruchów pierwotnych INPP, pedagoga specjalnego, psychologów dziecięcych.

Biorąc pod uwagę tak mocny skład, jesteśmy w stanie przyjąć w nasze progi każde dziecko wymagające pomocy oraz określić dla niego indywidualny plan pracy. W naszej Poradni Tutti realizujemy także program WWR (Wczesnego Wspomagania Rozwoju) zarówno komercyjnie, jak i z korzystając z miejskich oraz rządowych dofinansowań. Pod opieką naszej placówki mamy dzieci ze spektrum autyzmu w różnym stopniu, dzieci z zespołem Downa, zespołem Aspergera, dzieci wymagające specjalnej i indywidualnej opieki przez wzgląd na szereg zaburzeń rozwojowych, trudności w jedzeniu, poruszaniu się. Staramy się pomóc każdemu, kto trafia do Tutti.

Na tym nie koniec! Od stycznia dostępne będą u nas kolejne terapie i możliwości diagnozy interdyscyplinarnej (o tym opowiemy wkrótce), a także możliwość umawiania wizyt stacjonarnie w placówce w Świętochłowicach, gdzie już za moment nasi terapeuci pojawią się na stałe. Kolejny rok w Tutti zapowiada się bardzo rozwojowo i bardzo pracowicie!

Tymczasem wspomnimy jeszcze o naszej nowej pozycji w ofercie Tutti – Czwartki dla Mam! To propozycja dla wszystkich mam – tych, świeżo po porodzie i tych, szykujących się do roli mamy. W ramach Czwartków dla Mam proponujemy Wam udział w autorskiej Szkole Rodzenia Tutti, a także warsztaty z chustonoszenia oraz indywidualne konsultacje z naszą położną.

Tutti pełne nowości zaprasza!