Coroczne spotkanie świąteczne

Bajkowa i Tęczowa Kraina to placówki z tradycjami. Od wielu, wielu lat – co roku w okresie świątecznym, zapraszamy Was – Drodzy Rodzice do wspólnego świętowania. Wiemy, ile radości sprawia maluchom wspólne, rodzinne święto w Bajkowej. Wiemy, że to magiczny czas, który także my – pracownicy i kadra zarządzająca – uwielbiamy. Zawsze pełni emocji staramy się pięknie wszystko przygotować na Wasze przybycie. Wiemy też, że dla dzieci jest to niezwykłe wydarzenie. A tworzona przez nas całość sprzyja integracji, wymianie doświadczeń, czy po prostu – wspólnemu byciu razem.

Jak powtarzamy na każdym kroku, ten rok jest inny i z jego innością musimy się pogodzić. To pierwszy raz w historii naszych żłobków i przedszkola, kiedy niestety nie możemy zaprosić Was do siebie, by wspólnie celebrować czas świątecznych przygotowań. Podjęliśmy taką decyzję w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zarówno naszych maluchów, jak i Was oraz Waszych rodzin. Ten grudzień, te święta z pewnością będą inne niż zwykle. Jednak mimo trudności, jakie napotykamy – spędzimy nasz świąteczny, żłobkowo-przedszkolny czas nieco inaczej.

W tym roku, dzieci samodzielnie wraz z opiekunami i naszą kadrą pedagogiczną przygotują choinkę, stworzą piękne bombki i udekorują pierniczki. Po prostu – w gronie żłobkowym i przedszkolnym będziemy opowiadać o świętach i się do nich przygotowywać. Dzieci ze starszych grup przygotują także jasełka, które dla Was nagramy i puścimy następnie w świat. Tak, by duch świąt w Bajkowej i Tęczowej Krainie nie został zapomniany!

Świąteczne spotkanie, jasełka i czas wspólnego strojenia choinki w naszych placówkach już 18 grudnia. Tym razem – Was, drodzy rodzice – zaprosimy do późniejszej relacji w formie online! Z nadzieją, że to wyjątkowa sytuacja. Przy tej okazji zachęcamy Was również do tego, by wspólnie przygotować się do Świąt. Zaglądajcie na naszego facebook’a, na którym znajdziecie cotygodniowe zadania do wykonania, czyli nasz autorski kalendarz adwentowy.

Na świątecznym spotkaniu rodzinnym, widzimy się obowiązkowo w kolejnym roku!