Tęczowa Kraina

Katowice

O nas

Tęczowa Kraina zlokalizowana jest na granicy dwóch sporych, katowickich dzielnic: Ochojca i Piotrowic. Jej otwarcie planujemy w wakacje 2019 roku. Tęczowa Kraina w Katowicach to nasza czwarta placówka – druga w której planowany jest tylko oddział żłobkowy. Katowicka Tęczowa Kraina urządzona została w duchu Montessori. Prostota, porządek i ład, który pokochają najmłodsi.

Tęczowa Kraina w Katowicach Ochojcu dysponuje 50 miejscami dla najmłodszych (od 20 tygodnia do 3 roku życia) na dwóch kondygnacjach. Łącznie w naszej krainie znajduje się 6 sal –dwie bawialnie i jedna sypialni na każdym z pięter. Wszystkie pomieszczenia zostały pięknie i bajkowo urządzone, z elementami Montessori, tak by maluchy uwielbiały w nich przebywać. Tak samo, jak w pozostałych naszych krainach, również w Tęczowej Krainie Ochojec / Piotrowice stawiamy na rozwój i kreatywność, dlatego zaplanowaliśmy zajęcia dodatkowe: język angielski, rytmika, sensoplastyka oraz dogoterapia, które pozwolą na dobrą zabawę (z elementami edukacji) Waszych pociech.

Dzieci przebywające w naszej placówce mają zapewnione pełne wyżywienie (śniadanie, zupa, drugie danie, podwieczorek) i są pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Co nowego ?

Dzień Ojca
Kochany Tato! Tato, Tato ukochany, my życzenia Ci składamy. Przesyłamy jakby z procy, sto całusów z całej mocy. Z okazji Dnia Ojca składamy najszczersze życzenia z głębi [...]
czytaj więcej...
Uwaga! Komunikat przed-wycieczkowy!
UWAGA! KOMUNIKAT! Drodzy Rodzice! Już w sobotę nasza rodzinna wycieczka. Prognozy pogody mówią [...]
czytaj więcej...
Szukamy pielęgniarki i położnej do placówek w Katowicach, Świętochłowicach i Chorzowie!
Uwaga! Praca! Do naszych placówek Bajkowej i Tęczowej Krainy szukamy pielęgniarki i położnej z kwalifikacjami zawodowymi oraz chęcią do pracy z dziećmi. Wymagania - wykształcenie średnie [...]
czytaj więcej...