Wycieczka rodzinna 15 czerwca! Zapraszamy!

Rodzinna Wycieczka 15 czerwca! Zapisy w toku!

Drodzy Rodzice! Chcąc świętować wiele okazji które przed nami – Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Dziecka – chcemy zaprosić Was do udziału w naszej rodzinnej wycieczce, którą zaplanowaliśmy na 15 czerwca 2019 (sobota). Gdzie jedziemy? Do Parku Przygód i Atrakcji w Zbrosławicach-Wilkowicach.

Najpierw garść istotnych informacji!

Zapisy

Wycieczka jest rodzinna, zatem zapraszamy Was całymi rodzinami! By dokonać zapisu dziecka i innych członków rodziny, wystarczy pobrać Kartę Zgłoszeniową (zamieszczona na końcu tekstu), uzupełnić i podpisaną złożyć w naszym sekretariacie lub przekazać opiekunom.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 maja 2019.

Koszt

Koszt transportu w całości, a także wejścia dzieci żłobkowych pokrywa Bajkowa i Tęczowa Kraina. Każda dodatkowa osoba pokrywa koszt wejścia do Parku w własnym zakresie.

Dziecko 10 zł
Osoba dorosła 15 zł

Prosimy, by przy zapisach dokonać opłaty za dodatkowe osoby.

Na terenie Parku Przygód i Atrakcji dostępny jest również (dla dzieci od 3 roku życia) Park Linowy, dodatkowo płatny – 14 zł / dziecko.

Zbiórka

Spotykamy się w trzech różnych miejscach, bo mamy trzy różne placówki. Spotykamy się o godzinie 10.00, po sprawdzeniu list obecności, zapakowaniu wózków i siebie ruszamy!

Katowice –Plac Sejmu Śląskiego 1
Chorzów – parking Stadionu Ruch Chorzów, ul. Cicha 6
Świętochłowice – parking przy ul. Łagiewnickiej i ul. Szczytowej (obok Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10)

Pozostałe informacje

– na wycieczkę prosimy zabrać jedynie składane wózki, takie by mogły zmieścić się w autokarowych bagażnikach

– na terenie parku dzieci pozostają pod opieką rodziców / opiekunów prawnych

– w razie złej pogody, termin wyjazdu zostanie zmieniony

Teraz garść przyjemności!

Park Przygód i Atrakcji w Zbrosławicach-Wilkowicach to olbrzymi, rekreacyjny teren, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Miejsce dla całych rodzin, które chcą wspólnie spędzić czas. Pomyśleliśmy, że i my możemy spędzić go z Wami. Na terenie parku znajdują się place zabaw, na których dzieci będą mogły spożytkować nadmiar energii. W parkowym zwierzyńcu znajdują się kury, surykatki, małpki, papugi czy wiewiórki – wspólnie poobserwujemy i poznamy zwierzaki! Nie lada atrakcją jest też zagroda jeleni i danieli, które możemy wspólnie karmić i obserwować ich codzienne zwyczaje.

Dla dobrej integracji zadbamy o wspólny kreatywny czas, planując różne gry i zabawy. Ale będziemy też pamiętać o czasie wolnym dla każdego z Was. Na koniec dodamy jeszcze informację, iż na terenie parku mieści się także sporo punktów gastronomicznych. Jeśli jednak macie ochotę, możecie zabrać  prowiant w własnym zakresie i urządzić mini piknik!

Zapisy do 24 maja 2019!
Karty Zgłoszeniowe do pobrania:

Karta zgłoszenia Bajkowa Kraina

Karta zgłoszenia Tęczowa Kraina