Wiosenne Dni Otwarte już 21 marca! Zapraszamy!

Wiosna pełna parą w Bajkowej Krainie! Nie bacząc na aurę za oknem, pragniemy Was – drodzy Rodzice, już dziś wiosennie zaprosić do siebie. 21 marca zaplanowaliśmy Wiosenne Dni Otwarte w naszych placówkach – w Chorzowie, Katowicach i Świętochłowicach.

Po co to robimy?

Wielu rodziców, rozważających rozpoczęcie okresu żłobkowego, chce poznać placówkę, chce poznać opiekunów. Pewność, że dziecko oddane pod żłobkową opiekę będzie bezpieczne i radosne, to podstawa. Dlatego zapraszamy Was, by się przedstawić i zaprosić do oglądania naszych żłobkowych przestrzeni. Przywitajcie razem z nami i naszymi bajkowymi dziećmi wiosnę i przekonajcie się, że wybór Bajkowej i Tęczowej Krainy to dobry wybór.

Co planujemy?

Zapraszamy 21 marca – możecie nas odwiedzić razem ze swoim maluszkiem rano lub popołudniu.

9.30 – 11.00: udział w adaptacji, swobodne zabawy na salach, oglądanie żłobkowych przestrzeni
14.00 – 17.00: wspólne prace plastyczne, oglądanie żłobkowych przestrzeni

Zapraszamy do Chorzowa, Świętochłowic i Katowic. We wszystkich placówkach posiadamy wolne miejsca dla dzieci żłobkowych. W Chorzowie i Świętochłowicach trwa projekt unijny, w ramach którego koszt pobytu dziecka w żłobku zamyka się w kwocie 320 zł (z wyżywieniem). Abonament poza projektowy to 350 zł w Chorzowie, 400 zł w Świętochłowicach i Katowicach. Do tego należy dodać także kwotę za wyżywienie. W Chorzowie uruchamiamy także grupy przygotowania przedszkolnego. Jeśli Wasza pociecha skończyła lub niebawem skończy 2,5 roku, a Wy przymierzacie się do rozpoczęcia we wrześniu pobytu w publicznym przedszkolu – dajcie szansę maluchowi na przygotowanie się do tej zmiany i skorzystajcie z naszej propozycji przygotowania przedszkolnego.

Warto przyjść i nas poznać, jeśli Wy i Wasz maluszek szykujecie się do wiosennych zmian – etapu żłobkowego lub przedszkolnego.

Prosimy o telefoniczne zgłoszenia udziału w Dniach Otwartych, kontaktując się z wybraną placówką.

Serdecznie zapraszamy 21 marca! Wiosenne Dni Otwarte Bajkowej i Tęczowej Krainy.