Nowa Tęczowa Kraina w Katowicach! Nabór trwa!

Zapotrzebowanie na żłobki i przedszkola w naszym mieście nie maleje. Ogromna ilość telefonów od Was – drodzy Rodzice – którą odbieramy każdego dnia, przekonała nas do działania i utwierdziła w przekonaniu, że to co założyliśmy, to słuszna decyzja. Nie możemy w naszej katowickiej placówce przyjąć wszystkich – to jasne, ale możemy stworzyć nową placówkę!

I tak się stało! Od ponad roku pracujemy nad budową nowego, katowickiego żłobka – Tęczowej Krainy w Katowicach. To kolejna, po Katowicach Centrum, Chorzowie i Świętochłowicach – czwarta lokalizacja Bajkowej i Tęczowej Krainy. Z kolei druga, po świętochłowickiej – przeznaczona tylko dla dzieci „żłobkowych”, bez planów przedszkolnych (przynajmniej póki co!).

Nasz nowy żłobek  Tęczowa Kraina zlokalizowany jest na granicy dwóch, sporych katowickich dzielnic: Piotrowic i Ochojca. Daje to szansę opieki nad dziećmi zarówno tym, którzy zamieszkują tę część Katowic, jak i uczęszczają tam każdego dnia do pracy. Wierzymy, iż lokalizacja w tej części miasta będzie przyjazna i pomocna dla wielu z Was. W pobliżu znajdują się sporych rozmiarów osiedla, miejskie przedszkole czy szkoła podstawowa – być może będzie to wybór dalszej edukacji dla maluchów.

Żłobek Tęczowa Kraina dysponuje dwoma kondygnacjami, na których w sumie znajduje się 6 sal – na każdym poziomie będą dwie bawialnie i jedna sypialnia. Przewidujemy 50 miejsc dla dzieci, które ukończyły 20 tydzień życia. Planujemy kilka małych, maksymalnie 10-12 osobowych grup. Chcemy, by tak jak w każdej naszej krainie, było rozwojowo i twórczo. Dlatego stawiamy na zajęcia dodatkowe: rytmikę, język angielski, dogoterapię oraz sensoplastykę.

Zadbaliśmy także o to, by było bajkowo: przyjaźnie i kolorowo. Wszystkie nasze krainy są w pełni ergonomiczne i spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa najmłodszych. Przestronne sale zachęcają kolorami, nowymi sprzętami edukacyjnymi i zabawkami. Dbamy o komfort i wygodę najmłodszych, tworząc dla nich przestrzeń do zabawy i odpoczynku.

Otwarcia zaplanowaliśmy na początek sierpnia!
Wszelkie pytanie oraz zapisy zgłaszajcie pod numerem telefonu: +48 500 482 290       

Niebawem poinformujemy Was także o planowanych Dniach Otwartych oraz pierwszych aktywnościach nowej Tęczowej Krainy!