Bal Przebierańców już 1 lutego

Styczeń i luty to gorący czas karnawału. Ten nastał i u nas – w Bajkowej Krainie. Zima co prawda nie odpuszcza, ale u nas każdy dzień jest pełen dobrej i ciepłej energii, wypełniony dziecięcą radością i kreatywnością. Staramy się pokazywać świat, uczyć od najmłodszych lat i mądrze przedstawiać wszystkie tradycje, które są nam bliższe i dalsze.

Tradycją jest też nasz żłobkowo-przedszkolny Bal Przebierańców. O nim pomyśleliśmy tworząc kalendarz wydarzeń 2019 w Bajkowej Krainie. I zaplanowaliśmy! Już 1 lutego u nas przebierane święto. Dzieci w karnawałowym tygodniu poznają tradycję karnawału, zapoznają się z formą zabawy jaką jest karnawał i bal. Będzie też możliwość oglądania karnawałowych masek, peruk czy wspólne malowanie buziek. Atrakcji szykujemy wiele – bo podstawą naszej codziennej pracy jest dobra zabawa!

Tak upłynie nam cały ten tydzień, a jego zwieńczeniem będzie Bal Przebierańców! Prosimy, by 1 lutego wszystkie dzieci przyszły do naszego żłobka i przedszkola w strojach karnawałowych! W tym dniu wykonywane będą także zdjęcia.