Jesienne sesja w Bajkowych i Tęczowych Krainach

Początek jesieni to powód do jesiennych sesji zdjęciowych! Taka miała miejsce ostatnimi czasy w naszych bajkowo-tęczowych placówkach. Efekty pracy fotografa z dziećmi? Olśniewające! Wszystkie nasze dzieci na swoich jesiennych zdjęciach wyszły prześlicznie! Ile przy tym wszystkim było zabawy i radości? To już najlepiej wiedzą nasze maluszki i pan fotograf!

Oj się działo! Efekty, czyli prześliczne zdjęcia naszych dzieciaczków każdy z Was mógł odebrać w sekretariacie. Sesje dziecięce w naszych placówkach cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego z pewnością to nie koniec takich atrakcji! Przewidujemy, że w tym roku uda się jeszcze zrobić piękne zdjęcia w zimowej scenerii, te z Mikołajem i te z akcentem świątecznym. Już nie możemy się doczekać kolejnych zabaw przez aparatem!

Dla wielu maluszków, taka sesja to totalna nowość i lekki stres, który jednak wspólnie z fotografem potrafimy opanować. Wiedząc, że to czasami nie lada wyzwanie, wybieramy zawsze osobę, która ma odpowiednie podejście do dzieci i potrafi zaczarować rzeczywistość tak, że maluszek chętnie staje przed obiektywem!

Kto wie, może któryś z naszych maluszków zostanie kiedyś fotografem?! Zainteresowanie osobą, która stoi z drugiej strony obiektywu jest ogromne u naszych malców. Tak samo sprzęt fotograficzny rodzi u nich spore zaciekawienie… Wszystko, co dla nas jest codziennością, dla kogoś kto dopiero poznaje świat, jest nieocenionym i wielkim wow!

Mamy dla Was jedno ze zdjęć, byście mogli zobaczyć, jak pięknie prezentują się nasze dzieci w jesiennej scenerii!